Technogips s.c. materiały budowlane

MIESZANKI GIPSOWE

Oferujemy kompletny system gipsowych mieszanek tynkarskich firmy KNAUF. Gips jako materiał higroskopijny znakomicie reguluje klimat w pomieszczeniach i gwarantuje odpowiedni komfort użytkowania. Zapewniamy środki gruntujące, mieszanki tynkarskie oraz osprzęt tynkarski tj. narożniki tynkarskie, listwy prowadzące, listwy APU (do wykończeń w połączeniu rama okna - tynk), listwy łukowe i inne (szczegółowa oferta w dziale akcesoria). Dysponujemy sprawdzonymi brygadami wykonującymi profesjonalnie wszelkie roboty tynkarskie. Dzięki tynkom gipsowym uzyska się niedoścignioną jakość powierzchni tynków nieosiągalnych metodami tradycyjnymi.

Tynk maszynowy MP75
[format pdf]

Tynk maszynowy MP75L
[format pdf]

Twardy tynk  MP75L DIAMANT
[format pdf]

Środek gruntujący Grundiermittel
[format pdf]

Środek gruntujący Betokontakt
[format pdf]

 

Cementowe i cementowo-wapienne mieszanki tynkarskie S uche fabrycznie produkowane mieszanki cementowo-wapienne, wapienne i cementowe firmy KREISEL stanową ciekawą ofertę pod względem cenowym i jakościowym . Dzięki nim można bez problemu wykonać elewacje ścian jak również wykończyć powierzchnie wewnętrzne. W ofercie posiadamy środki gruntujące , mieszanki oraz osprzęt tynkarski tj. narożniki tynkarskie, listwy prowadzące, listwy APU (do wykończeń w połączeniu rama okna-tynk),listwy łukowe i inne (szczegółowa oferta w dziale akcesoria).Dysponujemy sprawdzonymi brygadami wykonującymi profesjonalnie wszelkie roboty tynkarskie.?

POZTYNK 560 - zaprawa tynkarska

Zaprawa tynkarska w postaci przygotowanej fabrycznie suchej mieszanki spoiwa mineralnego, wypełniaczy mineralnych i domieszek poprawiających właściwości użytkowe. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę tynkarską o bardzo dobrej urabialności i przyczepności do podłoża. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna. Zaprawa przeznaczona jest do wykonywania tradycyjnych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Nadaje się zarówno do wykonywania tynków jedno- jak i wielowarstwowych.

[format pdf]

OBRZUTKA CEMENTOWA 550

Zaprawa tynkarska w postaci przygotowanej fabrycznie suchej mieszanki spoiwa mineralnego i wypełniaczy mineralnych. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę tynkarską o dużej przyczepności do podłoża. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna. Zaprawa przeznaczona jest do mechanicznego lub ręcznego wykonywania tradycyjnej cementowej obrzutki tynkarskiej pod narzuty tynkowe i tynki podkładowe wewnątrz i na zewnątrz budynków.

[format pdf]

TYNK MASZYNOWY CIĘŻKI 561

Zaprawa tynkarska w postaci przygotowanej fabrycznie suchej mieszanki spoiw mineralnych, wypełniaczy mineralnych, i domieszek poprawiających właściwości użytkowe, dodatkowo hydrofobizowana. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę tynkarską o bardzo dużej przyczepności do podłoża. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna. Zaprawa przeznaczona jest do mechanicznego lub ręcznego wykonywania tradycyjnych jedno i wielowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków, a także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności względnej (łazienki, natryski, sauny, itp.). Nadaje się także do wykonywania tynków podkładowych pod tynki szlachetne. Podłożami mogą być ściany i stropy betonowe, z elementów ceramicznych, wapienno-piaskowych, z elementów z betonów lekkich, itp.

[format pdf]

TYNK MASZYNOWY LEKKI 561L

Zaprawa tynkarska w postaci przygotowanej fabrycznie suchej mieszanki spoiwa mineralnego, wypełniaczy mineralnych (w tym lekkich - perlitu), domieszek poprawiających właściwości użytkowe.. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę tynkarską o bardzo dużej przyczepności do podłoża. Przeznaczona do stosowania wewnątrz budynków, także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności względnej (łazienki, natryski, sauny, itp.).

[format pdf]

GŁADŹ WAPIENNA 660

Drobnoziarnista zaprawa tynkarska w postaci przygotowanej fabrycznie suchej mieszanki spoiw mineralnych, wypełniaczy mineralnych i domieszek poprawiających właściwości użytkowe. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę tynkarską o dużej przyczepności do podłoża. Nadaje się do stosowania wewnątrz budynków. Zaprawa przeznaczona jest do ręcznego wykonywania wyjątkowo gładkich cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na tynkach podkładowych cementowych, cementowo-wapiennych (np. TYNK MASZYNOWY 100, TYNK MASZYNOWY LEKKI 110, zaprawa tynkarska POZTYNK), itp.

[format pdf]

TYNK 500 - Wapienno-cementowy cienkowarstwowy, maszynowy

TYNK 500 jest mineralną suchą mieszanką, wykonaną na bazie cementu, wapna hydratyzowanego i piasku, o właściwościach zmodyfikowanych dodatkami polimerowymi zwiększającymi przyczepność do podłoża. Tworzy optymalny podkład dla tynków szlachetnych, powłok malarskich itp. Przeznaczony do zastosowań zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Odporny na działanie wilgoci. Do nakładania ręcznego lub mechanicznego, warstwy o grubości od 5-10 mm.

[format pdf]

Szczegółowa oferta wyrobów KREISEL: kreisel.pl

Aktualne cenniki wyrobów można znaleźć tutaj:

Vademecum wykonania

Wytyczne obróbki fabrycznie przygotowanych mieszanek tynkarskich

Oferujemy również sprzedaż części zamiennych do agregatów tynkarskich firm PFT i KALETA.

W bieżącej sprzedaży posiadamy większość części szybkozużywających się takich jak: płaszcze do mieszanek gipsowych i cementowych, ślimaki, uszczelki, złączki, czyszczaki , mieszaki i inne.

Dysponujemy katalogami z częściami zamiennymi do maszyn PFT oraz KALETA i realizujemy zamówienia na inne elementy wyposażenia.