Technogips s.c. materiały budowlane

O FIRMIE

Serdecznie witamy w serwisie internetowym firmy TECHNOGIPS Materiały Budowlane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do firm budowlanych, składów,  rzemieślników i klientów indywidualnych. Nasz personel służy całą swą wiedzą i prawie  20-letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnego doradztwa specjalistycznych  wykończeniowych materiałów budowlanych na elewacje i do wnętrz.

Początki naszej firmy sięgają roku 1995, kiedy po wstępnym sukcesie firmy usługowej uruchomiliśmy niewielki skład oferujący materiały do suchej zabudowy oferowane na  polskim rynku przez NIDA GIPS a potem RIGIPS, którego staliśmy się lokalnym dystrybutorem  w Częstochowie. Dynamiczny rozwój rynku materiałów budowlanych wymuszał na nas ciągłe  wzbogacanie oferty handlowej. Pojawiały się kolejne działy i grupy produktowe. Obecnie  oferujemy prawie 5000 różnych artykułów

Oferujemy więcej niż konkurencja, która w większości ogranicza się do sprzedaży  przez „cenę”. My oferujemy rzetelne doradztwo dotyczące produktów , ich zastosowania  oraz przede wszystkim trwałości .Jakość materiałów oraz oferta z zakresu doboru rozwiązań  oraz kolorów dla farb i tynków elewacyjnych są naszymi mocnymi stronami. Posiadamy dwie  profesjonalne mieszalnie farb, tynków i lakierów wiodących niemieckich producentów. Zapraszamy do naszej firmy. Liczne przykłady realizacji upewnia państwa o trafności wyboru.

Nasza firma od wielu lat wspiera częstochowski żużel CKM Włókniarz oraz poszczególnych zawodników.